Daniela & Paťo 

Budúce nevesty, odporúčam tohto skvelého DJa.
Lukáš, ďakujeme za skvelú zábavu na našej svadbe, vyhovel si našim požiadavkám a najväčší úspech mali animačné videá😂😂😂 bolo to dobré kardio cvičenie 😉. Dúfam, že sa ešte niekedy na nejakej akcii stretneme. 

Katka & Filip

Ďakujeme Ti veľmi za skvelý večer! Veľmi sa nám to páčilo. Hudba, moderovanie, svetla a nálada celkovo.

Veronika & Temis

Ahoj Lukas,už sme postupne predýchaní z piatku a víkendového dospávania, tak sme ti chceli ešte raz poďakovať za super večer a atmosféru, ktorú si vyrábal. Hudba, osvetlenie, druhy set vonku, všetko bolo úplne najlepšie podla predstav a naozaj si veľmi ceníme. 

Paťka & Peťo

Ďakujeme ❤️❤️❤️ Lukas Matej dokonalý DJ, úžasný človek, určite sme sa nevideli naposledy !!❤️ 

Tatiana & Matej

Ďakujeme :) aj vďaka tebe budeme ešte dlho spomínať na tento deň, ako na najkrajší deň nášho života :) 

Katka & Matej

Myslím si že stačí povedať to že kvôli Tebe sme si prispôsobili dátum svadby, to hovorí za všetko a čo sa týka zábavy ta bola úplne TOP!!! 😁😁 Ďakujeme veľmi pekne.

Evka & Andrek

❤️zo SRDCA ďakujeme!🙏😍🤗 mrzí ma, že nemáme spoločnú fotku samy s tebou ☺️ ale aspoň celú spoločnú máme u Dommi. Si skvelý človek, vo všetkom som sa mohla na teba spoľahnúť a veľmi pekne Ti ďakujeme za dokonalú atmosféru, skvelú zábavu a párty do skorých ranných hodín 🙏🎧🎶🎵🤩👍👌

Gabika & Juraj

Ahoj, ďakujeme krásne. Bolo super, vsetci ta chválili, aj si na teba vypýtali kontakt v penzióne :)

Ivka & Michal

Ešte raz ďakujem veľmi pekne bolo super si mega ďakujeme.

Lucia & Ronald 

Ahoj Lukáš, ešte raz sme sa Ti chceli veľmi pekne poďakovať za skvelú zábavu na našej svadbe v Meridiane. Ďakujeme za Tvoj milý prístup, tiež že si vopred komunikoval s ľudovou hudbou a mne odpadli starosti. S ľudovou hudbou ste sa perfektne dopĺňali, hostia sa bavili do rána, všetko bolo presne podľa mojich predstáv. Som veľmi vďačná, že si prišiel. Dostávali sme iba pozitívne reakcie a tie nám robili veľkú radosť :) Budeme Ťa aj ďalej odporúčať. Preto ešte raz veľmi pekne ďakujeme a prajeme veľa ďalších úspechov :) Verím, že sa ešte stretneme aj pri ďalších svadbách. 

Mariana & Karol

Chceli by sme poďakovať za úžasný večer.... Mix na prvý svadobný tanec ktorý si pre nás vytvoril bol super a bez teba by sme to nezvládli. Boli sme veľmi spokojní s výberom hudby a všetci hostia boli maximálne spokojní. Ďakujeme ti za trpezlivosť... Dj Lukáš Matej je profesionál a ak chcete moderného, dynamického a sympatického Dj tak on je ten pravý.

Zuzka & Daniel

Lukas, ďakujeme, perfektne sme sa zabavili, z parketu sa nedalo pri takej dobrej hudbe zliezť ani keď už nohy nevládali 😉👌 a ešte jedna vďaka za splnenie všetkých našich hudobných výstrelkov a za spokojných hosti :-)

Monika & Jojo 

Ahoj Lukáš. Ďakujeme ti veľmi za včerajšok/dnešok, za tvoju výbornú prácu, a čo si cením o to viac, aj tvoju obrovskú výpomoc na konci. Fakt si to nesmierne vážime. Mrzí ma, že som sa s tebou nestihla rozlúčiť v tom rannom zhone, ale aspoň som ti zakývala. Ale keďže som sedela vzadu za zatmavenými sklami, tak si to asi nevidel . Ešte raz ďakujeme :-)

Ivana & Michal

Ďakujeme pekne za úžasnú zábavu. Hral si perfektne, vsetci sa dobre bavili :-) vďaka!

Ľubka & Tomáš

Ďakujeme Lukymu za super zábavu. Nemuseli sme mu nič hovoriť, ako si predstavujeme hranie a podobne, vždy vedel, čo zahrať. A čo ma teší ešte viac, že každá veková kategória sa zabávala a parket bol plný. vďaka nemu bol náš deň ešte krajší. Hostia si pochvaľovali, takže s výberom sme maximálne spokojný. Vrelo odporúčame každému a tešíme sa na najbližšiu akciu. Top DJ.

Veronika & Braňo

Ďakujeme Lukášovi za skvelý prístup. Už od začiatku sme vedeli, že sme si pre našu svadbu vybrali toho správneho DJa. Hneď od prvého stretnutia splnil všetko na čom sme sa dohodli. Okrem toho, že pre nás a našich hostí urobil neskutočnú zábavu na svadbe, tak nám ozvučil aj náš svadobný obrad v Botanickej záhrade v Martine. Na hudbu sme od všetkých hostí počuli iba samú chválu. Určite Lukáša odporúčame aj ďalším párom. Rozhodne nebudete ľutovať a neskutočne sa s ním budete baviť až do rána. Ešte raz veľká vďaka Luky.

Miška & Henryk

Zo všetkých možností, z ktorých dnes máme, sme radi, že sme si vybrali práve teba, Lukáš. Vďaka ti patrí nielen za vytvorenie skvelej atmosféry počas našej svadby, perfektný výber hudby, ktorá je základom každej dobrej zábavy, ale aj za tvoju ústretovosť a priateľský prístup. Ďakujeme nielen za seba, ale aj za našich blízkych, od ktorých sme na teba počúvali samé chvály. Každému ťa môžeme len odporučiť. Prajeme ti veľa úspechov a aby ťa nikdy neopustila radosť z práce, ktorú robíš.

Silvia

Okrem FS Kriváň a Ľudovej hudby sa o geniálnu zábavu postaral náš skvelý DS Lukáš Matej, ktorý je už viac-menej spätý s našimi plesmi. Okrem vysokej profesionality je to aj úžasný a skvelý človek, ktorý je vždy nápomocný a ochotný. Ďakujem bývalej staroste p. Adamišovej, ktorá sa ho nebála osloviť ako začínajúceho DJ a zverila zábavu na obecných plesoch do jeho rúk. Lukášovi tiež ďakujem za pomoc, podporu a propagáciu našich akcií.

Lucka & Miňo

Tebe patrí veľké vďaka za neskutočnú atmosféru ktorú si nám vytvorím na našej svadbe. Každý jeden náš hosť bol veľmi spokojný hral si pre každé kategórie a každý si našiel to svoje. 😊 Splnil si všetky naše predstavy ako má vyzerať zábava proste bol si perfektný. Na tvoj vyber hudby nemám čo povedať si v tom dobrý .Ešte raz veľké ĎAKUJEM😊😊

Nicol & Michal

Luky .... jedno z najlepších rozhodnutí na našu svadbu o zábavu si sa postaral úplne perfektne, nie len, že sme boli zastúpený v rôznych vekových kategóriach, ale ešte takto roztancovať vlastne 4 národnosti, kde ti nedajú od polnoci do 03:30 ani sa napiť a ustál si to, to je to pravé umenie To ako sme sa vďaka tebe bavili je až neopísateľné slovami a tá atmoška + prekvapenie od mojej maminky, kde si to zvládol na 100% proste superko. Ďakujeme nie len za seba, ale aj za všetkých zúčastnených a môžeme len doporučiť Dodal si nášmu dňu D energiu a to správne tanečné a svetelné nasadenie ĎAKUJEME .... Michal a Nicole

Anežka & Radovan

Ahoj Luky, ďakujeme krásne za skvelú zábavu a atmosféru, ktorú si nám vytvoril. Všetci naši hostia sa perfektne bavili, aj mladí aj starší. Keby sme si mali vybrať znovu, tak si vyberieme opäť Teba. Dostali sme na Teba len samé dobré ohlasy. Ešte raz veľká vďaka za skvelý večer. :)

Monika & Janko

Tak tu samozrejme napisem aj ja aj ked skoro po roku ;-) Lukas si proste naj naj dj ;-) dakujeme velmi pekne. Janci a Monika. Ps Caffe pasaz ;-)

Janka & Stanko

Luky, aj touto cestou sa Ti chceme opäť veľmi pekne poďakovať za skvelú svadbu.Hostia boli nadmieru spokojní a všetci sa neskutočne bavili a dôkazom bolo to, že na druhý deň sme obdržali rôzne správy a telefonáty ako ich neskutočne bolia nohy a aké majú otlaky ... :):) Postaral si sa o skvelú zábavu a ja so Stankom sme boli veľmi radi, že parket bol neustále plný ľudí, ktorí si našu svadbu neskutočne užili. Zábava na svadbe je veľmi dôležitá a ty si sa nám o tú zábavu postaral tak ako sa patrí ..... :) Jedno veľké ĎAKUJEME :) Určite budeme odporúčať ďalej :) Prajeme Ti veľa veľa pracovných, ale aj tých osobných úspechov...;) Janka a Stanko

Monika & Peťo 

Svadobný deň Vám strašne rýchlo uletí ani sa nenazdate, ale nie je nič krajšie ako keď vám svadobný hostia povedia máte super DJ, robí dobrú zábavu, alebo vie zahrať všetko kde si ho našla, vie dobre koordinovať. Proste Lukáš nemal si chybu ĎAKUJEME že si snami bol bavili sme sa ešte raz dik

Hanka & Adam

Dakujeme Lukasovi za vytvorenie skvelej atmosfery, ktoru nam v nas velky den spravil. Vytancovala sa kazda vekova kategoria a bez problemov sme sa dohodli na vsetkom co olo potrebne. Hostia sa bavili od vecera do rana, neni o com :) Nech sa dari, mozeme len odporucit, dakujeme.

Lucka & Peťo

Ďakujeme za úžasnú zábavu vďaka, ktorej sa na parkete zabávali nielen mladí ľudia, ale aj staršia generácia :)..Skvele zvolené tanečné kolá a ochota zahrať aj piesne na želanie :)..ešte raz ďakujeme za ochotný prístup a za to, že si prispel k tomu aby bol pre nás náš deň nezabudnuteľný :) a samozrejme zábava na 1 s hviezdičkou a môžeme každému len odporúcat :)))

4.B,Púchov

Veľká vďaka Lukasovi,spravil nám najlepšiu zábavu na stužkovej.maximalne milý prístup, po miernom ukecávaní ostal aj dlhšie ako mal čo bolo pre nás veľké plus z parketu sa nedalo odísť,nevieme povedat jedine negatívum :-) keby sa dá stužková zopakovať určite by sme nemenili! Patri ti edno veľké dakujeme od nás a aj všetkých hostí ktorí pred 4 rano neodchádzali, DJ robí zábavu a ty si ju spravil obrovsku!!>">

Veronika & Ondrej

DJ Lukáš bol TOP. Hral nám na našej svadbe. Parket bol plný ihneď ako Lukáš začal hrať a to do skorých ranných hodín. Tanečné kolá boli úžasné. Lukáš nám splnil aj moje hudobné želanie. Ešte raz ti patrí jedno veľké ĎAKUJEME za to, akú super atmosféru si nám tam vytváral hudbou a osvetlením, to bolo čarovné. Môžem iba odporučiť = SUPER.

Miška & Henryk 

Zo všetkých možností, z ktorých dnes máme, sme radi, že sme si vybrali práve teba, Lukáš. Vďaka ti patrí nielen za vytvorenie skvelej atmosféry počas našej svadby, perfektný výber hudby, ktorá je základom každej dobrej zábavy, ale aj za tvoju ústretovosť a priateľský prístup. Ďakujeme nielen za seba, ale aj za našich blízkych, od ktorých sme na teba počúvali samé chvály. Každému ťa môžeme len odporučiť. Prajeme ti veľa úspechov a aby ťa nikdy neopustila radosť z práce, ktorú robíš.

Lucy & Mato

Luky ďakujeme veľmi pekne za super zábavu a krásne nasvietenu sálu ;) užili sme si to, zábava bola skvelá, každý z hostí nám povedal ze sa skvelo zabavili, čo bola samozrejme pochvala aj pre teba :)
Ďakujeme ešte raz, bola to správna svadobná atmosféra, vďaka aj za trpezlivosť s niektorými hosťami, aj vďaka tebe bol náš deň Top 👍

Dominika & Michal

Chceme sa co najvrucnejsie podakovat Lukasovi za nezabudnutelnu zabavu na nasej svadbe. Starsia generacia sa uplne odtrhla z retaze a mlada nestihala s dychom . Aj ked bola svadba cez 3 miestnosti Lukas cely priestor uzasne nasvietil. Velmi ocenujeme pristup a promptnu komunikaciu. Dakujeme uplne za vsetko a dufame ze sa stretneme este na nejednej akcii Odporucame zo 100% zarukou

Kora & Thomas

Milý Lukáš,
Ďakujeme veľmi pekne za super zábavu na našej medzinarodnej svadbe. Všetci sa veľmi bavili a tancovali sme až do rana bieleho - svadba ako má byť!
Normálne Angličania na svadbách netancuju, takze klobúk dolu za vyber skladieb, že si nám ich všetkých roztancoval :) ani sme nevedeli, akých tanečníkov mame v rodine haha!
Určite odporúčame Lukášove služby ostatným svadobčanom a tešíme sa, keď sa znovu stretneme!
Kora & Thomas

Stanka & Silvio

Lukas, este raz velmi pekne dakujeme, bol si v sobotu na nasej svadbe uzasny! Velmi profesionalny a zodpovedny pristup, velmi ocenujeme tvoju pomoc so vsetkym vratane mikrofonov, prezentacii, vsetkych zelani a aj s oporou v strese Vsetci hostia sa velmi bavili, tancovalo sa az do rana bieleho a vsetci vychvalovali. Svetla boli uzasne a sme hotovi z fotiek- mas uzasny cit pre detail a velmi sme sa z nich tesili. Este raz obrovske dakujeme a urcite budeme odporucat dalej. Nech sa ti dari, si hviezda! S&S

Ivet & Lukáš

Dna 28.maja sme mali cest spoznat jedneho skveleho cloveka DJ Lukyho. Na svadbe sme sa vyborne bavili. Hned spoznal,aka hudba sa ludom paci a podla toho prisposobil repertoar☺ Ak vahate a mate obavy,tak uz nemusite mat a vrelo Lukyho odporucame 😉 Ma aj uzasne osvetlenie,ktore doda celej udalosti tu spravnu atmosferu 😃DAKUJEMEEEEE Luky👍dufam,ze sa este stretneme na nejakej party😃🎶🎧

Veronika & Marek

Dakujeme Lukášovi za atmosféru, ktoru vytvoril. Je to profesionál s velkým P.Flexibilny, ustretový a velmi mily. Kazdemu mozem len vrelo odporucit a osobne budem odporucat dalej :) Svadobcania kazdej vekovej kategorie si prisli na svoje a nesmierne sa bavili. Za seba mozme napisat, ze nic lepsie sme si ani vybrat nemohli. Uplna topka 👍 ďakujeme, ze si bol s nami v tento velky den

Terezka & Peťko

Ďakujeme za všetko, konkrétne za profesionálny a priateľský prístup, skvelú hudbu vďaka ktorej bol parket vždy zaplnený a za úžasné nasvietenie ... no proste paráda, ktorej výsledkom je maximálna spokojnosť všetkých zúčastnených. Aj Vďaka tomu budeme mať na našu svadbu krásne spomienky. Ďakujeme a vrelo odporúčame :)

Lucia & Miška

DJ Lukáš robil DJ-a na maminkinej oslave 50-tky. V živote sme lepšieho DJ-a nezažili ani nevideli. A ešte je to k tomu veľmi milý a sympatický človek. Aj vďaka nemu budú spomienky na oslavu nezabudnuteľné. Všetci hostia každej vekovej kategórie sa skvelo bavili, parket obsadili ihneď akonáhle sa začala tanečná časť oslavy a neopustili ho dovtedy, dokým nám pán DJ nedoprial pauzu. A nielen hudobná, ale aj svetelná technika bola rovnako perfektná! Ozaj vidieť, že pán DJ si potrpí na kvalitu. Odporúčame určite každému! 100%-ná spokojnosť zaručená! A ešte raz TI ďakujeme, že si bol súčasťou maminkinej oslavy a prajeme ti veľa veľa úspechov. 

Maťka & Jarko

Luky je najlepšia možná voľba DJ aká môže byť! Naši hostia boli nadšení! Veľmi vnímavo reagoval na zmeny nálad tancujúcich a prispôsoboval tomu hudbu. Vďaka nemu bol náš deň D nezabudnuteľný! Nikomu sa nechcelo odísť! Luky ďakujeme!!!

Danka & Palino

Ďakujeme pekne za výbornú atmosféru, krásne nasvietenie sály. Presne ako som si želala. DJ Lukáš je ochotný, ústretový, milý a trpezlivý profesionál. Veľmi oceňujeme aj flexibilu v rámci našich požiadaviek a komunikácie!!!

Ivka & Maťko

Dj Lukas Matej je uzasny dj na nasej svadbe nam sprapravil uzasnu atmosferu☺ Zabava az do neskorych rannych hodin, skvela hudba a nasvietenie.Je to uzasny clovek ktoreho bereme ako clena rodiny.☺ Ak sa budete rozhodovat kto vam bude hrat Lukino je ta najlepsia volba. Budeme chvalit a odporucat dalej ☺ Este raz Ti za vsetko velmi pekne dakujeme ze si bol sucastou nasho velkeho dna☺

Peťuša 

Ahojte !Ak vahate nad vyberom dj na Vašu svadbu ci oslavu, poznám jedneho naozaj sqelého😉Dj Lukas Matej je jednym slovom perfektny. Dna 10.10.2015 nam hral na nasej svadbe a boli sme nad mieru spokojni. Dokonca nam aj krasne nasvietil celu svadobnu salu😊 Čo ma najviac potešilo - nevedeli si Vas vynachvalit ani nasi svadobni hostia, nakolko hral perfektne! Bol tou najlepsou volbou a ja som nesmierne stastna, ze sme mali tu cest ho mat ako dj na nasej svadbe :)Ak by mal niekto pochybnosti, kludne mi napiste - Petra Šuttová (fcb) a ja Vam mozem k tomu prihodit aj menny zoznam nasich 60tich svadobnych hosti, ktori by dj Lukasovi Matejovi dali len to najvyssie hodnotenie.

Lucia & Juraj

Lukino je najlepší dj EVER. Na našej svadbe nebola chvíľa kedy by sa niektorí zo svadobcanov nebabil... Hudba stale hrala pesničky či už na želanie alebo bombove pecky. Všetci tancovali a bavili sa celú noc dokonca aj moja starká vybehla na parket a to je čo povedať. A zabávali sa aj hudobníci z Javorovích huslí takže nemáme čo dodať. Ak DJ tak jedine Lukino. A týmto aj ďakujeme aj vďaka tebe to bola najkrajšia svadba.

Martina & Marek

S Lukášom sme boli na našej i sestrinej svadbe maximálne spokojní, hrá tie najlepšie pesničky, všetci hostia ho chválili, akú úžasnú atmosféru vytvoril. Navyše je veľmi milý, ochotný, výborne sa s ním komunikuje. Proste top a všetkým odporúčam.

Veronika & Daniel

DJ Lukas nam hral na svadbe, boli sme velmi spokojni, ma priatelsky pristup, prisposobil hudbu nasim poziadavkam, odmoderoval nam aj hru na tanecnom parkete. Velmi pekne nam nasvietil salu aj tanecny parket. Je s nim velmi dobra komunikacia, ma ferovy pristup. Vrelo odporucame!

Baška

Lukas je podľa mňa najlepší DJ V tomto okolí. dokáže sa prispôsobiť rôznej vekovej kategórii...dokáže tych ľudí zabaviť. Bola som súčasťou viacerýchcvi plesových alebo rodinných akcií osláv .dokonca aj diskoték a to ako sa ľudia bavia je neopisatelny pocit dokáže spraviť veľku party aj tam kde to nikto nečaká. Jeho prístup komunikácia a ochota vyhovieť všetkým ( nám náročným ) požiadavkám je super Ak ste doteraz váhali koho zavolat tak vám na 100% odporúčam Lukáša. Luky ĎAKUJEM za každý jednu akciu ktorú si mal na starosti Vďaka tebe to bolo presne to po čom sme túžili ":-).Prajeme ti veľa uuuuuspechov a aby ti to ešte dlho hralo.

Janka & Paľko

Len vďaka Lukášovi naša svadba mala neopísateľnú atmosféru a aj 81r starká tancovala na parkete ako my mladý zasrani :) fakt super akcia :) Vďaka ešte raz vrelo odporúčam :) https://www.youtube.com/watch?v=9Eg3AZU_Sdo

Marek & Janka

Proste to najlepšie,čo sme na svadbe v podobe DJ-a mohli mať,odporúčame.Top DJ

Marta-Svadba Hurbanovo

Velmi krasne Vam dakujem za fantasticku zabavu az do skoreho rana!! Vsetci nasi svadobni hosia sa skvelo bavili a tancovali aj taky ktorych by ste nedostali so stolicky ani traktorom Este raz vdaka a budem Vas vrelo odporucat dalej :)

Aďa & Tomáš

Dj Lukasa som nepoznala ,nasli sme ho na mojasvadba.sk a nelutujeme vyber!! Bol uplne super,vyhovel nam nepustil pesnicky ake sme mi nechceli a hral same bombovice :-) svadobcania sa bavili do 5:30 rana a hlavne ja so zenichom :-)
Takisto aj v resttike kde sme mali svadbu ho velmi chvalili a pytali si kontakt lebo takeho dobreho DJ tam nemali.
Takze vrelo odporucam fakt super.
Dakujeme este raz na 8.8 2015 nezabudneme aj vdaka zabave aku si tam spravil!

Sima

Luky hral u nás na dvoch zábavach a určite ho budeme volať aj na ďalšie. Boli sme veľmi spokojní, super sa bavili všetky vekové kategórie, ma perfektné osvetlenie. Môžem len odporúčať!!