Na úvod by som sa Vám chcel predstaviť. Volám sa Lukáš Matej, pochádzam z malej dedinky nachádzajúcej sa neďaleko od mesta Martin. Hudba ma pohltila už v dectve na základnej škole, kde som s rádiomagnetofónom ,,hrával´´ na vianočných večierkoch. 

Ďalšie hudobné kroky som upriamil na silvestrovské zábavy v našej obci. Samozrejme ako žiak základnej školy som nemal žiadne finančné prostriedky na nákup techniky. Púšťalo sa na tom, čo dom dal a čo požičali kamaráti a známi. Naše hifi-veže dostali na takých akciách pekne zabrať :). S príchodom na strednú školu prišli aj prvé brigády. Písal sa rok 2005 za vtedajších 3000Sk som si kúpil svoj prvý mixpult a za ďalších 3000Sk prvé svetlo. Akcie sa rozvíjali rôznymi oslavami, privátnymi diskotékami v našej klubovni, prípadne v klube mladých vo vedľajšej obci. Samozrejme všetko zadarmo, čo mi v tom čase absolútne nevadilo, nakoľko som bol rád, že mám kde a koho zabávať. I keď neustále som sníval o tom, aké by to bolo mať pravidelné hranie a nie len ročné odohrať 3-4 akcie. V roku 2007 som nastúpil do práce, prišli pravidelné financie, nákup prvej veľkej techniky. Rozšírilo sa aj moje dj-ské pôsobisko. Od tanečných zábav futbalových klubov, cez rôzne obecné zábavy až po diskotéky na rančoch a menších pohostinstvách. Moje nadšenie pre hudbu a dj-stvo si v roku 2009 všimli v miestnej hudobnej agentúre, zastrešujúcej rôzne podniky v Žilinskom kraji. V tom čase to boli napr. žilinské podniky U-LA-LA, Smerr Pub, Boonker Pub či Alibi klub, Kozel pub a bar Skalka v Martine. Dostal som ponuku hrávať v týchto podnikoch, ktorú som s nadšením prijal. Tento krok mi prakticky odštartoval kariéru profesionálneho DJa a mne sa splnil sen o pravidelnom hraní. Plynutím času som sa postupne dostal do rôznych podnikov stredného slovenska ako napr. K-Disko, MaxClub, Disko klub Stred atď. Za doterajší vrchol kariéry klubového dj-a považujem účasť v najväčšom a najmodernejšom klube Ministry of Fun v Banskej Bystrici. Veľký zlom nastal začiatkom roku 2015, kedy prišlo rozhodnutie opustiť klubovú scénu a venovať sa výhradne spoločenským akciám, ktorým som sa dovtedy venoval viac menej len sporadicky. I keď počiatočná investícia do nákupu zvukovej a hlavne svetelnej techniky bola veľmi veľká, neľutujem tento krok. Chcem aby to na akciách kde hrám vyzeralo jedinečne a ľudia mali zážitok nielen z toho čo počujú ale aj vidia. Zameral som sa na používanie výhradne profesionálnej techniky aby sa riziko rôznych porúch a s tým spojených nepríjemností znížilo na minimum. Do budúcna plánujem naďalej skvalitňovať ponúkané služby.

Ponúkam ozvučenie a osvetlenie na:

Tanečné zábavy, Svadby Plesy, Stužkové, Rodinné oslavy, Firemné akcie, Video projekciu...

Na každej akcii sú iní ľudia, z toho sa samozrejme odvíja aj moja hudobná produkcia. Môj archív obsahuje pestrý repertoár pre všetky vekové kategórie, hity súčastnosti, ako aj rokov minulých (70",80",90"roky svetovej aj česko-slovenskej tvorby) príp. sa dokážem prispôsobiť vašim požiadavkám.

Aktuálne hrávam na technike od spoločnosti Pioneer a to s najvyššou radou: 2X CDJ 2000nexus + DJM 850. Vašu akciu ozvučím špičkovým zvukom od talianskych firiem RCF a dB technologies, dôležitou súčasťou každej akcie je nasvietenie, ukážky toho ako osvetľujem priestory nájdete v galérii fotiek.