Zuzka & Vladko

Veľmi pekne ďakujeme za nezabudnuteľnú párty. Ste super a sme radi že ste boli súčasťou nášho veľkého dňa 🤍

Vanesa 4.C Gymnázium Považská Bystrica 

Chcela by som sa poďakovať za parádnu zábavu na stužkovej, učitelia, žiaci aj rodičia si veľmi chválili, že ešte nevideli takého dobrého DJ-a. Proste najlepšia investícia a určite odporúčam.

Natátia & Drahoš

Výber DJ Lukaša bol pre nás troška risk, lebo sme ho nikdy predtým nepočuli hrať, ale neľutujeme! Super komunikácia už od začiatku, na svadbe zábava, parket stále plný, hostia chválili.. otlaky na nohách hovoria za všetko. Určite odporúčame. A ďakujeme ešte raz!

Bea & Ivo

Ďakujeme za najdokonalejšiemu svadobnú party! 🤩💃🏻 užili sme si to najviac aj vďaka tebe! 🤍

Monika & Berco 

Ďakujeme veľmi pekne. Všetci si Vás pochvaľovali, bolo to fakt super! Zábava bola parádna 😍

Katka & Ivo 

Ahoj Lukas,
ďakujeme za super večer a za super zahranie na svadbe, obzvlášť ďakujem za dym, ktorý zakryl všetky moje prešľapy pri prvom tanci :) Prajem všetko dobre a teším sa, ak sa ešte stretneme. 

Jarka & Robo

Urobil si nám najkrajšiu svadobnú párty na ktorú nikto z hostí nezabudne. Ďakujeme ❤️ a tie svetlá boli ako keby sme v inej galaxii. Bolo to čarovné.

Henrieta & Richard

Lukáša som predtým nikdy nepočula hrať, takže som mala obavy. Ale môžem len chváliť. Na našej svadbe sa všetci dobre bavili a spokojná bola celá rodina. Určite by sme si ho vybrali znova

Silvia & René 

Chceli by sme Vám ešte raz poďakovať za super atmosféru, ktorú ste vytvorili.
Hudba sa všetkým veľmi páčila a neskutočne sme sa zabavili. 

Kika & Patrik

Luky, Pán DJ, Ty si tomu celému dodal šmrnc, zábavu a tú správnu atmosféru ! 
Ďakujeme ❤️

Radka & Martin

Ahoj Lukáš,
ďakujeme krásne za výbornú zábavu.
Všetci sa veľmi dobre bavili a chválili výborne koncipované tanečné kolá.Sme radi ako si sa o všetko krásne postaral a želáme ti veľa rovnako spokojných zákazníkov ako sme boli my.
PS: Bublinky nemali chybu!
Radka a Martin 

Lucka & Michal

Lukáš ešte raz sa Ti chcem poďakovať za nezabudnuteľnú svadbu. Bola som na niekoľkých svadbách no nikde nebola taká úžasná zábava a to nehovorím preto že to bola naša, na druhej strane som šťastná že to bolo tak práve na našej a to vďaka Tebe. Určite keď bude príležitosť poriadne sa zabaviť budeš u nás jasná voľba NO. a budem odporúčať najviac ako sa dá. Aj keď som Ťa predtým nepoznala , nechala som všetko na Vierku z Pasáže, na ktorú viem, že sa môžem spoľahnúť 10000% po každej stránke. No tešila som sa ešte viac keď každému komu som povedala že máme Teba tak povedali že sme si parádne vybrali a budeme určite spokojný a tak aj bolo viac než to. Som veľmi rada že si sa aj Ty cítil príjemne, my sme mali z toho úplne rovnaký pocit. Ďakujeme ❤️

Zuzka & David

Keďže sme s Lukášom už pred našou svadbou pretancovali celú noc, až do skorých ranných hodín na predošlým dvoch svadbách naša voľba DJ bola jasná! Sme veľmi vďační, že bol ochotný za nami cestovať až na Kysuce. Ďakujeme a vrelo odporúčame!! 

Katka & Luboš

Na našej svadbe sme boli s Lukášom veľmi spokojní. Je priateľský, milý, ochotný a vyhovel našim žiadostiam a špeciálnym požiadavkám. Ľudia sa zabávali celý čas. Špeciálne ešte oceňujeme niekedy možno prehliadajú funkciu moderátora - Lukáš nám svadbu odmoderoval skvelo. Rozhodne odporúčame! 🙂

Nikol & Tomáš

Veľmi milý a ochotný Dj, ktorý udržal ľudí na parkete počas každého hrania. Ľudia sa zabávali a boli spokojní. Ešte raz ďakujeme.

Simonka & Roman

Prvý krát sme ťa počuli hrať až na našej svadbe, vyberali sme podľa odporúčaní a určite neľutujeme. Milý a priateľský človek, skvelý výber pesničiek, tanečné kolá kde všetci tancovali počas celej noci.. úplne všetci boli spokojní 10/10 ĎAKUJEME!

Janka & Martin

Keďže sme už niekoľko rodinných osláv, kde hral Lukáš mali, pri výbere svadobného DJ bol jasnou voľbou. A musím povedať, že nesklamal! Veľmi profesionálny prístup, na čom sme sa dohodli to platilo, hral naozaj pre všetkých, parket ani na chvíľku nebol prázdny. Vytvoril na svadbe skvelú atmosféru nie len hudbou, ale aj osvetlením a plazivým dymom. Ak niekedy budeme robiť akúkoľvek spoločenskú akciu jednoznačne tam bude hrať Lukáš Matej! Ďakujeme, že naša svadba bola dokonalá aj vďaka Tebe.

Ivana & Tom

Lukáša odporúčam všetkými desiatimi. Spravil nám na svadbe fantastickú zábavu . Hral pesničky v ktorých sa našli všetci. Udržiaval party do 6tej rána. Hostí sme museli z parketu ťahať domov a to o niečom svedčí. Lukáš, ďakujeme za skvelú noc a boľavé nohy na druhý deň.

Rebeka & Robert

Ahoj, ďakujeme za super akciu, bol si výborný každý ťa chválil a veľmi ústretový 😍. Bolo to super, nezabudneme.

Silvia & Ivan

Ďakujeme Lukáš zo ❤ , že si náš veľký deň strávil s nami, nesmierne si to vážime❤

Deniska & Lukáš

Ďakujeme najlepšiemu dj-ovi za super zábavu na našej svadbe ❤ 
Môžeme len vrelo doporučiť . 

Klaudia & Peťo

Milý Lukáš, nikdy sme Ťa pred tým nepočuli hrať. Prvýkrát až na vlastnej svadbe. Človek by si povedal, že je to risk. Ale my sme lepší risk nemohli urobiť. :) Ja ako nevesta, som bola už po pol noci skoro OFF, pretože si od samého začiatku hral BOMBY! Si príjemný, dostupný, komunikatívny, ochotný a vieš, čo robíš. Pocítili sme to všetci a za to Ti patrí jedno veľké ĎAKUJEME! Vytvoril si na našej svadbe nezabudnuteľnú atmosféru.

Kajka & Robo

Lepšieho DJ sme na svadbe nemohli mať

Skvelá komunikácia, super zábava.

Daniela & Tomáš

Nedá sa ani slovami opísať aký ste náš veľký deň urobili výnimočným. Profesionalita, komunikácia, ochota, podpora, pomoc, splnenie všetkých predstáv do najmenšieho detailu a omnoho viac. Ešte raz Vám patrí veľké ďakujeme!!! :)

Majka & Martin

DJ Lukáša odporúčame na 100%, super komunikácia, skvelá zábava, tancovali všetci mladší, starší aj deti. Topka.  Ďakujeme ešte raz za spríjemnenie nášho dňa a dúfame, že sa ešte niekedy uvidíme. :)

Barborka & Patrik

Ahoj Luky,
ďakujeme krásne za výbornú atmosféru, ktorú si na našej svadbe vytvoril. Všetci naši hostia ťa chvália kade chodia a to, že sme ich v podstate museli vyhnať kvôli autobusu z parketu 4:30 ráno, je asi najlepšia spätná väzba :)  

Iveta & Michal

Lukas nám hral ako DJ na svadbe, bol milý a ochotný, vyhovel požiadavkam, vie zahrať aj vonku, ma veľmi dobre osvetlenie a dokonca aj pristroj na bublinky pre deti, takže sa nudiť nebudete :) 

Daniela & Paťo 

Budúce nevesty, odporúčam tohto skvelého DJa.
Lukáš, ďakujeme za skvelú zábavu na našej svadbe, vyhovel si našim požiadavkám a najväčší úspech mali animačné videá😂😂😂 bolo to dobré kardio cvičenie 😉. Dúfam, že sa ešte niekedy na nejakej akcii stretneme.

Katka & Filip

Ďakujeme Ti veľmi za skvelý večer! Veľmi sa nám to páčilo. Hudba, moderovanie, svetla a nálada celkovo.

Veronika & Temis

Ahoj Lukas,už sme postupne predýchaní z piatku a víkendového dospávania, tak sme ti chceli ešte raz poďakovať za super večer a atmosféru, ktorú si vyrábal. Hudba, osvetlenie, druhy set vonku, všetko bolo úplne najlepšie podla predstav a naozaj si veľmi ceníme. 

Paťka & Peťo

Ďakujeme ❤️❤️❤️ Lukas Matej dokonalý DJ, úžasný človek, určite sme sa nevideli naposledy !!❤️ 

Nicoll & Zdeňek

S Lukym sme boli počas našej svadby veľmi spokojní, bol profesionálny, ochotný a postaral sa o skvelú zábavu. Zažila som ho aj na iných akciách a určite odporúčam všetkými desiatimi 😊

Tatiana & Matej

Ďakujeme :) aj vďaka tebe budeme ešte dlho spomínať na tento deň, ako na najkrajší deň nášho života :) 

Peťka & Michal

Lukyho môžme len a len odporuciť. Veľmi nám spríjemnil náš deň D. Bavili sa starší, mladší aj deti takže za nas 👌. Svadby, stužkove, oslavy, berte ho 😋!

Katka & Matej

Myslím si že stačí povedať to že kvôli Tebe sme si prispôsobili dátum svadby, to hovorí za všetko a čo sa týka zábavy ta bola úplne TOP!!! 😁😁 Ďakujeme veľmi pekne.

Evka & Andrek

❤️zo SRDCA ďakujeme!🙏😍🤗 mrzí ma, že nemáme spoločnú fotku samy s tebou ☺️ ale aspoň celú spoločnú máme u Dommi. Si skvelý človek, vo všetkom som sa mohla na teba spoľahnúť a veľmi pekne Ti ďakujeme za dokonalú atmosféru, skvelú zábavu a párty do skorých ranných hodín 🙏🎧🎶🎵🤩👍👌

Gabika & Juraj

Lukáš si výborný DJ, takže skvelá voľba pre našu svadbu :)
Všetci hostia boli spokojní, veľa sa tancovalo, aj prevádzkára reštaurácie chválila a pýtala kontakt :)
Komunikácia bola veľmi príjemná a expresná, všetky požiadavky splnené, počas svadby úplná flexibilita :D takže z našej strany veľká spokojnosť,určite odporúčam.
Pozdravujeme a prajeme veľa úspechov,
Gabika a Juraj 

Diana & Matej

DJ Lukáš si proste top👌a sme veľmi radi že si nám spríjemnil náš svadobný deň 😊
Vieš urobiť super zábavu nie len na svadbách ale aj na iných akciách
Tešíme sa na ďalšie stretnutia s tebou 😉 

Dominika & Patrik

Dj Lukáša určite Odporúčame na 100% zábava bola neskutočná a tanečné kolá jedno lepšie ako druhé 💃🕺hral presne podľa našich predstav....ďakujeme 👍👌určite odporúčame👍👌

Ivka & Michal

Ešte raz ďakujem veľmi pekne bolo super si mega ďakujeme

Lucia & Ronald 

Ahoj Lukáš, ešte raz sme sa Ti chceli veľmi pekne poďakovať za skvelú zábavu na našej svadbe v Meridiane. Ďakujeme za Tvoj milý prístup, tiež že si vopred komunikoval s ľudovou hudbou a mne odpadli starosti. S ľudovou hudbou ste sa perfektne dopĺňali, hostia sa bavili do rána, všetko bolo presne podľa mojich predstáv. Som veľmi vďačná, že si prišiel. Dostávali sme iba pozitívne reakcie a tie nám robili veľkú radosť :) Budeme Ťa aj ďalej odporúčať. Preto ešte raz veľmi pekne ďakujeme a prajeme veľa ďalších úspechov :) Verím, že sa ešte stretneme aj pri ďalších svadbách. 

Mariana & Karol

Chceli by sme poďakovať za úžasný večer.... Mix na prvý svadobný tanec ktorý si pre nás vytvoril bol super a bez teba by sme to nezvládli. Boli sme veľmi spokojní s výberom hudby a všetci hostia boli maximálne spokojní. Ďakujeme ti za trpezlivosť... Dj Lukáš Matej je profesionál a ak chcete moderného, dynamického a sympatického Dj tak on je ten pravý.

Zuzka & Daniel

Lukas, ďakujeme, perfektne sme sa zabavili, z parketu sa nedalo pri takej dobrej hudbe zliezť ani keď už nohy nevládali 😉👌 a ešte jedna vďaka za splnenie všetkých našich hudobných výstrelkov a za spokojných hosti :-)

Monika & Jojo 

Ahoj Lukáš. Ďakujeme ti veľmi za včerajšok/dnešok, za tvoju výbornú prácu, a čo si cením o to viac, aj tvoju obrovskú výpomoc na konci. Fakt si to nesmierne vážime. Mrzí ma, že som sa s tebou nestihla rozlúčiť v tom rannom zhone, ale aspoň som ti zakývala. Ale keďže som sedela vzadu za zatmavenými sklami, tak si to asi nevidel . Ešte raz ďakujeme :-)

Ivana & Michal

Ďakujeme pekne za úžasnú zábavu. Hral si perfektne, vsetci sa dobre bavili :-) vďaka!

Simona & Ján

Luky ďakujeme ešte raz za vytvorenie úžasnej zábavy na našej svadbe. Bol si úplne super, vo všetkom si nám aj svadobčanom vyhovel a aj preto si Ťa všetci pochvalovali. Niektorí už aj keď nevládali tak sa im nedalo odísť z parketu😁Vrelo Ťa odporúčame a pevne verím, že aj nám sa podarí prísť čo najskôr zabaviť na nejakú zábavu kde budeš hrať 😊 Maj sa krásne, pozdravujeme 😉

Ľubka & Tomáš

Ďakujeme Lukymu za super zábavu. Nemuseli sme mu nič hovoriť, ako si predstavujeme hranie a podobne, vždy vedel, čo zahrať. A čo ma teší ešte viac, že každá veková kategória sa zabávala a parket bol plný. vďaka nemu bol náš deň ešte krajší. Hostia si pochvaľovali, takže s výberom sme maximálne spokojný. Vrelo odporúčame každému a tešíme sa na najbližšiu akciu. Top DJ.

Veronika & Braňo

Ďakujeme Lukášovi za skvelý prístup. Už od začiatku sme vedeli, že sme si pre našu svadbu vybrali toho správneho DJa. Hneď od prvého stretnutia splnil všetko na čom sme sa dohodli. Okrem toho, že pre nás a našich hostí urobil neskutočnú zábavu na svadbe, tak nám ozvučil aj náš svadobný obrad v Botanickej záhrade v Martine. Na hudbu sme od všetkých hostí počuli iba samú chválu. Určite Lukáša odporúčame aj ďalším párom. Rozhodne nebudete ľutovať a neskutočne sa s ním budete baviť až do rána. Ešte raz veľká vďaka Luky.

Miška & Henryk

Zo všetkých možností, z ktorých dnes máme, sme radi, že sme si vybrali práve teba, Lukáš. Vďaka ti patrí nielen za vytvorenie skvelej atmosféry počas našej svadby, perfektný výber hudby, ktorá je základom každej dobrej zábavy, ale aj za tvoju ústretovosť a priateľský prístup. Ďakujeme nielen za seba, ale aj za našich blízkych, od ktorých sme na teba počúvali samé chvály. Každému ťa môžeme len odporučiť. Prajeme ti veľa úspechov a aby ťa nikdy neopustila radosť z práce, ktorú robíš.

Silvia

Okrem FS Kriváň a Ľudovej hudby sa o geniálnu zábavu postaral náš skvelý DS Lukáš Matej, ktorý je už viac-menej spätý s našimi plesmi. Okrem vysokej profesionality je to aj úžasný a skvelý človek, ktorý je vždy nápomocný a ochotný. Ďakujem bývalej staroste p. Adamišovej, ktorá sa ho nebála osloviť ako začínajúceho DJ a zverila zábavu na obecných plesoch do jeho rúk. Lukášovi tiež ďakujem za pomoc, podporu a propagáciu našich akcií.

Lucka & Miňo

Tebe patrí veľké vďaka za neskutočnú atmosféru ktorú si nám vytvorím na našej svadbe. Každý jeden náš hosť bol veľmi spokojný hral si pre každé kategórie a každý si našiel to svoje. 😊 Splnil si všetky naše predstavy ako má vyzerať zábava proste bol si perfektný. Na tvoj vyber hudby nemám čo povedať si v tom dobrý .Ešte raz veľké ĎAKUJEM😊😊

Nicol & Michal

Luky .... jedno z najlepších rozhodnutí na našu svadbu o zábavu si sa postaral úplne perfektne, nie len, že sme boli zastúpený v rôznych vekových kategóriach, ale ešte takto roztancovať vlastne 4 národnosti, kde ti nedajú od polnoci do 03:30 ani sa napiť a ustál si to, to je to pravé umenie To ako sme sa vďaka tebe bavili je až neopísateľné slovami a tá atmoška + prekvapenie od mojej maminky, kde si to zvládol na 100% proste superko. Ďakujeme nie len za seba, ale aj za všetkých zúčastnených a môžeme len doporučiť Dodal si nášmu dňu D energiu a to správne tanečné a svetelné nasadenie ĎAKUJEME .... Michal a Nicole

Anežka & Radovan

Ahoj Luky, ďakujeme krásne za skvelú zábavu a atmosféru, ktorú si nám vytvoril. Všetci naši hostia sa perfektne bavili, aj mladí aj starší. Keby sme si mali vybrať znovu, tak si vyberieme opäť Teba. Dostali sme na Teba len samé dobré ohlasy. Ešte raz veľká vďaka za skvelý večer. :)

Monika & Janko

Tak tu samozrejme napíšem aj ja aj keď skoro po roku ;-) Lukas si proste naj naj dj ;-) ďakujeme veľmi pekne. Janci a Monika. Ps Caffe pasaz ;-)

Janka & Stanko

Luky, aj touto cestou sa Ti chceme opäť veľmi pekne poďakovať za skvelú svadbu.Hostia boli nadmieru spokojní a všetci sa neskutočne bavili a dôkazom bolo to, že na druhý deň sme obdržali rôzne správy a telefonáty ako ich neskutočne bolia nohy a aké majú otlaky ... :):) Postaral si sa o skvelú zábavu a ja so Stankom sme boli veľmi radi, že parket bol neustále plný ľudí, ktorí si našu svadbu neskutočne užili. Zábava na svadbe je veľmi dôležitá a ty si sa nám o tú zábavu postaral tak ako sa patrí ..... :) Jedno veľké ĎAKUJEME :) Určite budeme odporúčať ďalej :) Prajeme Ti veľa veľa pracovných, ale aj tých osobných úspechov...;) Janka a Stanko

Monika & Peťo 

Svadobný deň Vám strašne rýchlo uletí ani sa nenazdáte, ale nie je nič krajšie ako keď vám svadobný hostia povedia máte super DJ, robí dobrú zábavu, alebo vie zahrať všetko kde si ho našla, vie dobre koordinovať. Proste Lukáš nemal si chybu ĎAKUJEME že si snami bol bavili sme sa ešte raz dik

Hanka & Adam

Dakujeme Lukasovi za vytvorenie skvelej atmosféry, ktorú nám v náš veľký deň spravil. Vytancovala sa každá veková kategória a bez problémov sme sa dohodli na všetkom čo bolo potrebne. Hostia sa bavili od večera do rana, neni o čom :) Nech sa dari, môžeme len odporučit, dakujeme.

Lucka & Peťo

Ďakujeme za úžasnú zábavu vďaka, ktorej sa na parkete zabávali nielen mladí ľudia, ale aj staršia generácia :)..Skvele zvolené tanečné kolá a ochota zahrať aj piesne na želanie :)..ešte raz ďakujeme za ochotný prístup a za to, že si prispel k tomu aby bol pre nás náš deň nezabudnuteľný :) a samozrejme zábava na 1 s hviezdičkou a môžeme každému len odporúcat :)))

4.B,Púchov

Veľká vďaka Lukasovi,spravil nám najlepšiu zábavu na stužkovej. Maximalne milý prístup, po miernom ukecávaní ostal aj dlhšie ako mal čo bolo pre nás veľké plus z parketu sa nedalo odísť,nevieme povedať jedine negatívum :-) keby sa dá stužková zopakovať určite by sme nemenili! Patri ti jedno veľké ďakujeme od nás a aj všetkých hostí ktorí pred 4 rano neodchádzali, DJ robí zábavu a ty si ju spravil obrovskú !!

Veronika & Ondrej

DJ Lukáš bol TOP. Hral nám na našej svadbe. Parket bol plný ihneď ako Lukáš začal hrať a to do skorých ranných hodín. Tanečné kolá boli úžasné. Lukáš nám splnil aj moje hudobné želanie. Ešte raz ti patrí jedno veľké ĎAKUJEME za to, akú super atmosféru si nám tam vytváral hudbou a osvetlením, to bolo čarovné. Môžem iba odporučiť = SUPER.

Lucy & Mato

Luky ďakujeme veľmi pekne za super zábavu a krásne nasvietenu sálu ;) užili sme si to, zábava bola skvelá, každý z hostí nám povedal ze sa skvelo zabavili, čo bola samozrejme pochvala aj pre teba :)
Ďakujeme ešte raz, bola to správna svadobná atmosféra, vďaka aj za trpezlivosť s niektorými hosťami, aj vďaka tebe bol náš deň Top 👍

Dominika & Michal

Chceme sa co najvrúcnejšie poďakovat Lukasovi za nezabudnuteľnú zábavu na nasej svadbe. Staršia generácia sa uplne odtrhla z reťaze a mlada nestíhala s dychom . Aj keď bola svadba cez 3 miestnosti Lukas cely priestor užasne nasvietil. Veľmi oceňujeme prístup a promptnú komunikáciu. Dakujeme úplne za všetko a dúfame ze sa stretneme ešte na nejednej akcii Odporúčame zo 100% zárukou.

Kora & Thomas

Milý Lukáš,
Ďakujeme veľmi pekne za super zábavu na našej medzinarodnej svadbe. Všetci sa veľmi bavili a tancovali sme až do rana bieleho - svadba ako má byť!
Normálne Angličania na svadbách netancujú, takže klobúk dolu za vyber skladieb, že si nám ich všetkých roztancoval :) ani sme nevedeli, akých tanečníkov mame v rodine haha!
Určite odporúčame Lukášove služby ostatným svadobčanom a tešíme sa, keď sa znovu stretneme!
Kora & Thomas

Stanka & Silvio

Lukas, este raz velmi pekne dakujeme, bol si v sobotu na nasej svadbe uzasny! Velmi profesionálny a zodpovedný pristup, velmi oceňujeme tvoju pomoc so všetkým vrátane mikrofónov, prezentácii, vsetkych zelani a aj s oporou v strese Vsetci hostia sa velmi bavili, tancovalo sa az do rana bieleho a vsetci vychvaľovali. Svetla boli užasne a sme hotoví z fotiek- mas uzasny cit pre detail a velmi sme sa z nich tesili. Este raz obrovské dakujeme a určite budeme odporúčat ďalej. Nech sa ti dari, si hviezda! S&S

Ivet & Lukáš

Dna 28.maja sme mali česť spoznať jedného skvelého cloveka DJ Lukyho. Na svadbe sme sa výborne bavili. Hned spoznal,aka hudba sa ľudom paci a podla toho prispôsobil repertoár☺ Ak váhate a mate obavy,tak uz nemusíte mat a vrelo Lukyho odporucame 😉 Ma aj užasne osvetlenie,ktoré doda celej udalosti tu správnu atmosferu 😃DAKUJEMEEEEE Luky👍dufam,ze sa este stretneme na nejakej party😃🎶🎧

Veronika & Marek

Dakujeme Lukášovi za atmosféru, ktorú vytvoril. Je to profesionál s veľkým P.Flexibilny, ústretový a veľmi milý. Každemu možem len vrelo odporucit a osobne budem odporucat dalej :) Svadobčania kazdej vekovej kategorie si prisli na svoje a nesmierne sa bavili. Za seba môžme napisat, ze nic lepsie sme si ani vybrat nemohli. Uplna topka 👍 ďakujeme, ze si bol s nami v tento velky den

Terezka & Peťko

Ďakujeme za všetko, konkrétne za profesionálny a priateľský prístup, skvelú hudbu vďaka ktorej bol parket vždy zaplnený a za úžasné nasvietenie ... no proste paráda, ktorej výsledkom je maximálna spokojnosť všetkých zúčastnených. Aj Vďaka tomu budeme mať na našu svadbu krásne spomienky. Ďakujeme a vrelo odporúčame :)

Lucia & Miška

DJ Lukáš robil DJ-a na maminkinej oslave 50-tky. V živote sme lepšieho DJ-a nezažili ani nevideli. A ešte je to k tomu veľmi milý a sympatický človek. Aj vďaka nemu budú spomienky na oslavu nezabudnuteľné. Všetci hostia každej vekovej kategórie sa skvelo bavili, parket obsadili ihneď akonáhle sa začala tanečná časť oslavy a neopustili ho dovtedy, dokým nám pán DJ nedoprial pauzu. A nielen hudobná, ale aj svetelná technika bola rovnako perfektná! Ozaj vidieť, že pán DJ si potrpí na kvalitu. Odporúčame určite každému! 100%-ná spokojnosť zaručená! A ešte raz TI ďakujeme, že si bol súčasťou maminkinej oslavy a prajeme ti veľa veľa úspechov. 

Maťka & Jarko

Luky je najlepšia možná voľba DJ aká môže byť! Naši hostia boli nadšení! Veľmi vnímavo reagoval na zmeny nálad tancujúcich a prispôsoboval tomu hudbu. Vďaka nemu bol náš deň D nezabudnuteľný! Nikomu sa nechcelo odísť! Luky ďakujeme!!!

Danka & Palino

Ďakujeme pekne za výbornú atmosféru, krásne nasvietenie sály. Presne ako som si želala. DJ Lukáš je ochotný, ústretový, milý a trpezlivý profesionál. Veľmi oceňujeme aj flexibilu v rámci našich požiadaviek a komunikácie!!!

Ivka & Maťko

Dj Lukas Matej je užasný dj na nasej svadbe nám spravil úžasnú atmosféru☺ Zábava az do neskorých ranných hodín, skvela hudba a nasvietenie.Je to úžasný človek ktorého bereme ako člena rodiny.☺ Ak sa budete rozhodovať kto vam bude hrat Lukino je ta najlepšia voľba. Budeme chváliť a odporúčať dalej ☺ Este raz Ti za všetko veľmi pekne ďakujeme ze si bol súčasťou nášho veľkého dna☺

Peťa & Matej

Ahojte !Ak váhate nad výberom dj na Vašu svadbu ci oslavu, poznám jedného naozaj sqelého😉Dj Lukas Matej je jednym slovom perfektný. Dna 10.10.2015 nám hral na nasej svadbe a boli sme nad mieru spokojni. Dokonca nam aj krásne nasvietil celu svadobnú sálu😊 Čo ma najviac potešilo - nevedeli si Vas vynachváliť ani naši svadobní hostia, nakoľko hral perfektne! Bol tou najlepšou voľbou a ja som nesmierne stastna, ze sme mali tu cest ho mat ako dj na nasej svadbe :)Ak by mal niekto pochybnosti, kludne mi napíšte - Petra Šuttová (fcb) a ja Vam môžem k tomu prihodiť aj menný zoznam našich 60tich svadobných hosti, ktori by dj Lukasovi Matejovi dali len to najvyssie hodnotenie.

Lucia & Juraj

Lukino je najlepší dj EVER. Na našej svadbe nebola chvíľa kedy by sa niektorí zo svadobčanov nebavil... Hudba stále hrala pesničky či už na želanie alebo bombove pecky. Všetci tancovali a bavili sa celú noc dokonca aj moja starká vybehla na parket a to je čo povedať. A zabávali sa aj hudobníci z Javorovích huslí takže nemáme čo dodať. Ak DJ tak jedine Lukino. A týmto aj ďakujeme aj vďaka tebe to bola najkrajšia svadba.

Martina & Marek

S Lukášom sme boli na našej i sestrinej svadbe maximálne spokojní, hrá tie najlepšie pesničky, všetci hostia ho chválili, akú úžasnú atmosféru vytvoril. Navyše je veľmi milý, ochotný, výborne sa s ním komunikuje. Proste top a všetkým odporúčam.

Veronika & Daniel

DJ Lukas nam hral na svadbe, boli sme velmi spokojni, ma priatelsky pristup, prisposobil hudbu nasim poziadavkam, odmoderoval nam aj hru na tanecnom parkete. Velmi pekne nam nasvietil salu aj tanecny parket. Je s nim velmi dobra komunikacia, ma ferovy pristup. Vrelo odporucame!

Baška

Lukas je podľa mňa najlepší DJ V tomto okolí. dokáže sa prispôsobiť rôznej vekovej kategórii...dokáže tych ľudí zabaviť. Bola som súčasťou viacerých plesových alebo rodinných akcií osláv .dokonca aj diskoték a to ako sa ľudia bavia je neopisatelny pocit dokáže spraviť veľku party aj tam kde to nikto nečaká. Jeho prístup komunikácia a ochota vyhovieť všetkým ( nám náročným ) požiadavkám je super Ak ste doteraz váhali koho zavolať tak vám na 100% odporúčam Lukáša. Luky ĎAKUJEM za každý jednu akciu ktorú si mal na starosti Vďaka tebe to bolo presne to po čom sme túžili ":-).Prajeme ti veľa uuuuuspechov a aby ti to ešte dlho hralo.

Janka & Paľko

Len vďaka Lukášovi naša svadba mala neopísateľnú atmosféru a aj 81r starká tancovala na parkete ako my mladý zasrani :) fakt super akcia :) Vďaka ešte raz vrelo odporúčam :)

Marek & Janka

Proste to najlepšie,čo sme na svadbe v podobe DJ-a mohli mať,odporúčame.Top DJ

Marta-Svadba Hurbanovo


Velmi krásne Vam ďakujem za fantastickú zábavu az do skorého rana!! Vsetci naši svadobní hostia sa skvelo bavili a tancovali aj taky ktorých by ste nedostali so stoličky ani traktorom Ešte raz vďaka a budem Vás vrelo odporúcať ďalej :)

Aďa & Tomáš

Dj Lukasa som nepoznala ,nasli sme ho na mojasvadba.sk a neľutujeme vyber!! Bol úplne super,vyhovel nam nepustil pesničky ake sme mi nechceli a hral samé bombovice :-) svadobčania sa bavili do 5:30 rana a hlavne ja so zenichom :-)
Takisto aj v resttike kde sme mali svadbu ho veľmi chvalili a pytali si kontakt lebo takého dobrého DJ tam nemali.
Takže vrelo odporucam fakt super.
Dakujeme este raz na 8.8 2015 nezabudneme aj vďaka zábave aku si tam spravil!

Sima

Luky hral u nás na dvoch zábavach a určite ho budeme volať aj na ďalšie. Boli sme veľmi spokojní, super sa bavili všetky vekové kategórie, ma perfektné osvetlenie. Môžem len odporúčať!!